Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Dohromady máme téměř 30 let zkušeností ve stavebnictví. Věříme v poctivé zednické řemeslo, ale protože vývoj ve stavebnictví jde rychle dopředu, vzděláváme se.

Školíme se na nové stavební technologie a absolvujeme kurzy. Tak si udržujeme rozhled v oboru výstavby a rekonstrukce rodinných domů a umíme vám nabídnout to nejlepší možné řešení pro vaši stavbu.

Spolupracujeme s kvalifikovanými a zkušenými řemeslníky. Těší nás, že už řadu let jsou to stále ti samí, na které se můžeme při stavbě a rekonstrukci domů spolehnout.

Stavíme a rekonstruujeme bydlení

Už mnoha rodinám jsme předali klíče k novému domovu, především v lokalitě západních Čech. Stavíme rodinné domy od projektové dokumentace přes stavební práce až k finálním úpravám. Rekonstruujeme byty i domy. Pomůžeme vám i s dílčími pracemi nebo jen s vyhotovením stavební dokumentace. Působíme jako stavební dozor poskytneme vám konzultace stavebního projektu nebo konzultace při zamýšlené koupi pozemku.

Proč si vybrat stavení práce od nás?

Stavíme domovy, a to je velká zodpovědnost. Zakládáme si na poctivosti, svědomitosti a kvalitní práci. Používáme moderní technologie a postupy. Pomůžeme vám najít to nejlepší řešení pro váš domov. Naši zákazníci oceňují plný a nadstandardní servis. Stavbu vám připravíme od A do Z, od stavebního projektu až k předání klíčů.

Chcete bydlet ve svém?

Zavolejte nám nebo nám zanechte vzkaz. Ozveme se vám co nejdřív a zodpovíme všechny otázky k vašemu stavebnímu projektu.